10 TOP PRODUKTŮ STÁČÍRNY 3. produkt Pomerančový odmašťovač

18.12.2023

námi a evidentně i Vámi velmi oblíbený a na bronzovém místě umístěný je

POMERANČOVÝ ODMAŠŤOVAČ 

od Tierra Verde

Ekologický pomerančový čistič na mastnotu (usazeniny ve dřezu, otisky prstů) a anorganické skvrny (inkoust, dehet, šmír, žvýkačka). Ještě donedávna (protože se už nepoužívají :D) skvěle odstraňoval dálniční známky na čelním skle auta.

Univerzální čistič na bázi pomerančových terpenů je vhodný pro účinný běžný úklid i ke kompletnímu odstranění neobvyklého a náročného znečištění jako je usazená mastnota, žvýkačky, dehtové a inkoustové skvrny, vosk a lepidla nebo grafitti. Je možné ho použít i pro ruční a strojové čištění koberců. Působí zároveň jako pohlcovač pachů. 

 Opravdu Vás zbaví nejrůznějších odolných nečistot. Neředěný jsem také s velkým úspěchem použila na nelakované dřevo! Neutrální pH odmašťovače je vhodné i pro mramorové povrchy.  

Je vhodný též na skvrny na prádle - zde je jen potřeba předem otestovat stálobarevnost prádla. Popravdě? Ještě se mi nestalo, že by mi barvu nějak vyšisoval či změnil a to jsem ho jeden čas používala opravdu hodně, to když naše "miminko" začínalo "živit" samostatně! :D Je výborný na odstranění skvrn z prádla, které jsou neorganického původu – například skvrny od dehtu, šmíru, mastnot, inkoustů nebo třeba žvýkaček. Na skvrny naneste tento přípravek a vyperte, jak jste zvyklí – budete nadšení! 

Další skvělý všestranný pomocník do domácnosti - hodně jej užijete především v kuchyni, kde s mastnotou bojujeme asi nejvíce.

U nás ve Stáčírně dostanete neředěný koncentrát, výrobce uvádí ředění 1:1, já jej v drtivé většině používám neředěný - vyhnu se tak pracnému mechanickému drhnutí sporáku a jiných povrchů v kuchyni. Při větším znečištění jej můžete nechat několik minut působit.