10 TOP PRODUKTŮ STÁČÍRNY 5. produkt tableta do myčky Sonet

11.12.2023

V polovině našeho výčtu - tedy na 5. místě je tableta do myčky zn. SONET


Sonett je poměrně známá značka, ale i tak se můžeme zmínit, že její původ najdeme v Německu a byla založena již v roce 1977. Jako jedna z mála tato firma dbá velice na udržitelnost a velice bedlivě sleduje vstupní suroviny ve svých produktech - není proto divu, že v roce 2022 získala German Sustainabiliy Prize 2022 v oblasti transformace společnosti k udržitelnosti

S výjimkou jediné ingredience jsou všechny produkty založeny na 100% přírodních surovinách na rostlinné a minerální bázi. Garantují 100% biodegradabilitu všech svých produktů a nepoužívají syntetické vůně, umělá barviva a konzervanty. Produkty neobsahují enzymy ani povrchově aktivní látky na ropné bázi, žádná bělidla, geneticky modifikované látky (GMO) nebo nanotechnologii. Samozřejmě ani fosfáty nebo optické zjasňovače.

V naší stáčírně jsou k dostání od této značky právě tablety do myčky - jediné v čem musíme trochu přimhouřit očko je, že každá tableta je zvlášť zabalena do obalu - což v bezobalovém prodeji může působit trochu potíže. Ale mají k tomu svůj důvod - kdyby nebyli zabalené nebylo by možné je prodávat jednotlivě a i tak by prostě měli nějaký obal. Každopádně celý obal je recyklovatelný. Při správném dávkování a použití programu bude Vaše nádobí zcela čisté, bez mastných skvrn a zaschlého jídla.  Tablety SONETT obsahují nerostné látky a biologicky plně odbouratelné organické složky. Neobsahují enzymy, agresivní bělicí látky s obsahem chloru, fosfáty ani vonné látky. Vzhledem k tomu, že tablety nemají leštící složku je potřeba k nim používat ještě leštidlo, aby byl proces mytí nádobí dokonalý. A i leštidlo u nás můžete pořídit v ekologické variantě a zcela bezobalově! Také doporučuji používat v myčce regenerační sůl do myčky mít správně nastavené její dávkování dle pokynů výrobce přístroje. Tím se zamezí vápenatým usazeninám na nádobí. Sůl samozřejmě také ekologicky a bezobalově k dostání na pultě stáčírny!