NĚCO PRO MOTORISTY

19.03.2024

V předchozích článcích jsem se zaměřili na 10 TOP produktů loňského roku! V letošním roce bych Vám ráda představila novinku, která je na našem "pultě" od října 2023. S jejím představením jsem otálela z určitého důvodu. A tím je JARO!!!! Po zimě, která je náročná pro naše motorové miláčky se každý těší na jaro kdy si dá svoji káru nebo motorku zase do pucu! Odstraní sůl a jiné nečistoty, které za celou zimu stihla pochytat. A s tím Vám letos může pomoci právě řada produktů MANIAC od firmy MA-FRA!!!! 

MA-FRA je italská značka, která se zaměřuje právě na motoristy! Začalo to v roce 1960, kdy pustili do světa slogan "Kosmetika pro Váš vůz!" který byl v té době učiněnou revolucí!

Takže jsi-li MANIAK do svojí káry pokračuj ve čtení! Ať víš pro co si přijdeš do Stáčírny!


All Purpose Cleaner 500ml univerzální čistič

Tento víceúčelový čistič se dá použít jak na exteriér tak na interiér vozu. Je zkrátka univerzální. Jeho vysoká koncentrace zaručí, že z půl litru je možné vytvořit až 10L čistícího přípravku.  Samozřejmě ředění se liší pro různá použití. 

Pro interiéry automobilů (tkaniny, plasty a koberce) přípravek zřeďte v poměru 1 : 5 (1 díl přípravku na 5 dílů vody).

Pro exteriéry automobilů (disky kol a motorový prostor) přípravek zřeďte v poměru od 1 : 1 do 1 : 3 (díl přípravku: díl vody) podle druhu znečištění.

Pro fázi předmytí a pro odstranění zbytků hmyzu na karoserii a čelním skle přípravek zřeďte v poměru 1 : 20 (1 díl přípravku na 20 dílů vody).

Dají se sním mimo jiné čistit také ráfky, grily, motorový prostor a skvrny zanechané hmyzem.

DOPORUČENÍ:

Dodržujte doporučené poměry ředění. Při použití v interiéru odstraňte prach a dobře vysajte nečistoty, abyste předešli nepříjemným stopám na tkaninách. Při použití na exteriéru vozu přípravek nepoužívejte na slunci a nenechávejte jej zaschnout.