Wrap Up - český pytlík na pečivo!

08.09.2022

WRAP UP

Látkový sáček na uchování pečiva se speciální neporézní membránou

S Wrapáčkem předejdete plýtvání potravinami a nekonečnému nakupování igelitových obalů. Funkční obal, který šetří životní prostředí a můžete je používat vysloveně do roztrhání.

Wrapáček je ušit ze dvou vrstev - vnější látka je 100% bavlna, druhá vrstva je speciální neporézní membrána, která se nešpiní. Drobky stačí vyklepat, lehké znečištění od mouky otřít vlhkým hadříkem. Pokud Vám to nestačí Wrapáček můžete prát na 30°C bez aviváže a ideálně použít prací gel či prášek přírodní bez vůně. Nesušte jej v sušičce prádla. Vnitřní bílá látka je téměř voděodolná proto doporučujeme po vyprání obal roztáhnout a nechat proschnout tak, aby byl zajištěn přístup vzduchu dovnitř mezi látky. Vnitřní membrána se nežehlí, proto také dbejte, aby při žehlení byl pytlík "rozložen", bavlněnou část můžete žehlit na 200°C.

Z vlastní zkušenosti musím říct, že Wrapáček je opravdu cenným přínosem naší domácnosti! Pečeme vlastní kváskový chléb a od té doby co jej uchováváme v tomto pytlíku neřešíme oschlou seříznutou střídku. Ještě nikdy nám ve Wrapáčku nesplesnivěl, ale je to možná tím, že jej stihneme vždy rychle sníst! :D Ale týden a déle nám v něm bez problému a známek "stárnutí" vydrží!

Wrapáček - pytlík dobrých skutků. Je šitý s láskou a hlavně u nás doma v České Republice. Konkrétně ve Frýdlantu nad Ostravicí, na výrobě pytlíků se podílejí ženy samoživitelky, důchodkyně, ale také chráněné dílny z kraje. Zbytky látek putují do terapeutických dílen Charity a domu Laguna! Toto vše dává smysl a dobrý pocit!!!! A to nemluvím o tom jaký je to pocit mít doma stále čerstvé pečivo! Vyzkoušejte Wrapáček a igelitka už nepřekročí práh Vašeho domu!!!!!